ŽALŪZIJAS

Žalūziju paraugus un  materiālus var apskatīties pie mums birojā.
Par cenu piedāvājumu interesēties, rakstot uz e-pastu, whatsapp vai nākot pie mums uz biroju.

Piegāde tieši no ražotāja 7 darba dienu laikā.

Palīdzēsim izvēlēties Jums piemērotāko risinājumu, nomērīsim un uzstādīsim.

RULLO ŽALŪZIJAS

Visas rullo žalūzijas uzstādāmas loga ailē vai uz loga ailes.

Viens no populārākajiem žalūziju veidiem noteikti ir rullo žalūzijas. Pateicoties to ērtajai konstrukcijai un lietošanai – tas praktiski ir auduma vai kāda cita materiāla rullis, kas vienkārši jāizrullē vaļā un ciet, izmantojot auklu, ķēdi vai citu tam paredzētu akcentu. Piedāvāto audumu klāsts ir ļoti plašs. Kā vienkrāsaini, tā ar ornamentiem un faktūrām. Tādējādi nebūs problēmu atrast tādas, kas vislabāk pieskaņojamas tavām vēlmēm un interjeram – vai nu tie būtu mierīgi un silti toņi, vai košāki, tumšāki, vai arī ar mazliet jautrākiem zīmējumiem bērnu istabai. Arī izmēru daudzveidība ir ne mazāk plaša, lai iederētos jebkura tipa mājoklī un istabā pie jebkura tipa logiem. Pārsvarā visu rullo žalūziju audums ir pārklāts ar speciālu materiālu, kas pasargās tās no elektrizācijas un neļaus pieķerties putekļiem, lai kopšana būtu pavisam viegla.


RULLO ŽALŪZIJAS DIENA / NAKTS

Visas rullo žalūzijas uzstādāmas loga ailē vai uz loga ailes.


Rullo žalūzijas diena/nakts ir veidotas no speciāla dubultā auduma, kurā mijās caurspīdīga un bieza auduma svītras. Pārbīdot aptumšojošās un caurredzamās rullo auduma joslas, var iegūt gan dienas žalūziju ar plānā aizkara efektu, gan naktij piemērotu, telpu aizsedzošu izstrādājumu. Dubulto rullo žalūziju priekšrocība ir iespēja regulēt istabā ieplūstošās gaismas daudzumu, nepaceļot rullo žalūzijas uz augšu. Pavelkot aiz ķēdītes, iespējams pacelt, nolaist, kā arī jebkurā augstumā apturēt rullo žalūziju.


ŽALŪZIJAS PVC LOGIEM

MINĪ RULLO- ir rullo žalūzija, kura montējas uz PVC loga rāmja.

ŽALŪZIJAS PVC LOGIEM

MINĪ RULLO DIENA / NAKTS- ir rullo diena / nakts žalūzija, kura montējas uz PVC loga rāmja.

MINĪ KASEŠU RULLO

MINĪ KASEŠU RULLO DIENA / NAKTS

Mini kasetes ir ruļļu žalūzijas, kas ir speciāli izgatavotas plastikāta logiem. Tādu žalūziju karnīze blīvi piekļaujas stiklam un ir aizklāta ar kārbu, audums piesegts pa malām ar sānu vadulām, kas nodrošina konstrukcijas hermētiskumu. Kasešu žalūzijas atšķirība no parastajām ruļļu žalūzijām ekonomē daudz loga telpas un lieliski aizsargā telpu no saules stariem.

PLISĒ ŽALŪZIJAS

Plisē vai pilsētas žalūzijas – viens no vismūsdienīgākajiem risinājumiem Jūsu logam. Plisē  žalūzijas visbiežāk izmanto jumta logu un nestandarta formas logu noformēšanai.  Gofrēts audums kompakti salokas un neaizņem daudz vietas. Tajā laikā pat vienkrāsainie audumi izskatās interesanti.

  VERTIKĀLĀS ŽALŪZIJAS

Vertikālas žalūzijas ir ērtas un praktiskas. Tās ir piemērotas gan biroju telpām, gan dzīvokļiem. Ar vertikālo žalūziju palīdzību var regulēt telpas dabisko apgaismojumu, novirzot gaismas plūsmu uz labo vai kreiso pusi, kā arī pavisam aptumšot telpu.

HORIZONTĀLĀS METĀLA ŽALŪZIJAS


Žalūzijas ISO – horizontālās alumīnija žalūzijas, kas speciāli izgatavotas plastikas logiem. Alumīnija joslas žalūzijām ISO ne ar ko neatšķiras no parastajām alumīnija žalūzijām, un tiek izgatavotas no standarta alumīnija lentas, kuras platums ir 16 un 25 mm. Horizontālo žalūziju ISO atšķirība saistīta ar to konstrukcijas īpatnībām. Speciālā veidā izgatavotā augšējā alumīnija karnīze dod iespēju lamelēm blīvi piekļauties pie loga stikla, praktiski neatstājot atstarpi. Stīgas no blīvas makšķeres auklas notur horizontālas žalūzijas ISO loga plāksnē vertikālā un slīpā loga puses stāvoklī. Horizontālās žalūzijas, patentētas jauna ISO tipa žalūzijas PVC alumīnija logiem.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.