Piegāde / Apmaksas kārtība

VISAS CENAS NORĀDĪTAS AR PVN.

Preču piegāde iespējama visā Latvijas teritorijā, izmantojot kurjerpasta vai mūsu transporta pakalpojumus. Preču piegāde  iespējama 3 darba dienu laikā no preces saņemšanas noliktavā un tās apmaksas, saskaņojot piegādes dienu individuāli ar pircēju .

Metāla durvis- gadījumos, kad prece nav noliktavā tās pasūtīšana no rūpnīcas var aizņemt - 4- 6 nedēļas durvīm bezstikla; 6- 8 nedēļas durvīm ar stiklu.

Preču krāsa  var atšķirties no attēlos redzamās krāsas.

Preču piegādes izmaksas nav iekļautas norādītajā preču cenā. Par piegādes izmaksām jānorēķinās iepriekš kopā ar pasūtījumu .

Preču saņemšana mūsu birojā / veikalā - Ozolu ielā 1 ,Gulbenē ir BEZMAKSAS.

Piegāde Gulbenē BEZMAKSAS.

Piegāde Gulbene nov., Balvi , Balvu nov. Alūksne, Alūksnes nov., Madona, Madonas nov.   15-30 EUR

Piegādes izmaksas var būt mainīgas un pielāgojamas individuāli katram pasūtījumam !

Preces tiek piegādātas līdz mājas durvīm.


Norēķinu kārtība.

Pasūtot preci ( par preci un piegādi)  jānorēķinās ar bankas pārskaitījumu. 


Preču piegādes noteikumi.

Pirms sākt preces pasūtīšanu, lūdzam rūpīgi izlasīt preces piegādes noteikumus.
 

  • Preces piegādes (izsniegšanas) brīdī ir jāveic preces ārējā iepakojuma izvērtēšana preces piegādātāja (izsniedzēja) klātbūtnē.
  • Parakstoties uz preces piegādātāja (izsniedzēja) skanēšanas ierīces un/vai līguma un/vai akta preces saņēmējam ir jāapliecina, ka prece piegādāta ar nebojātu ārējo iepakojumu.
  • Ja preces saņēmējs būs norādījis uz ārējā iepakojuma bojājumu, piegādātājs (izsniedzējs) piegādes (izsniegšanas) brīdī sastādīs bojājumu aktu un, piegādātās preces bojājumu fakts konstatēšanas brīdī saņēmēja klātbūtnē tiks novērtēts, kā arī uzreiz tiks pārbaudīts, vai ir bojāts arī sūtījuma saturs. Iegūtā informācija tiks atzīmēta bojājumu aktā.
  • Ja preces saņēmējs preces piegādes (izsniegšanas) brīdī nebūs novērtējis preces un tās iesaiņojuma ārējo izskatu, bet būs parakstījies par preces kvalitatīvu piegādi, vēlāk iesniegtās preces iepakojuma un /vai satura bojājumu fotogrāfijas netiks uzskatītas par pietiekamu pierādījumu pamatu tam, ka bojājums radies piegādātāja (izsniedzēja) apstrādes laikā un piegādātāja (izsniedzēja) atbildība netiks tik viennozīmīgi akceptēta.


0
 .